תרבות של קיץ בעמק הירדן – מופעים, תערוכות ועוד ועוד

תרבות של קיץ בעמק הירדן – מופעים, תערוכות ועוד ועוד

הקיץ מלא באפשרויות בילוי תרבותיות בעמק הירדן. אז, כשאתם באים אלינו לחופשה בנהרא אשדות ייעקב – קחו בחשבון ופנו זמן גם לשלל אירועי התרבות, המופעים והאירועים השונים שיש כאן. ההנאה מובטחת!

בית גבריאל
כשמדברים על תרבות בעמק הירדן, המקום הראשון שחושבים עליו הוא בית גבריאל. בית גבריאל שוכן במבנה יפה ומלא חלונות על שפת הכנרת, כ-7 ק"מ מהאירוח הכפרי הכיפי שלנו בנהרא. כאן, אל מול נופה של הכנרת הכחולה וטובל בירוק נצחי – תמצאו תמיד מסעדה וגם מזנון עם משהו טעים לאכול. וגם המון המון אירועי תרבות, שעם בוא הקיץ אפילו מתרבים.

יש כאן סרטים והצגות, הרצאות מגוונות בתחומים שונים, מופעים מוזיקליים ומופעי סטנדנאפ וגם תערוכות וגלריות מתחלפות. חלק מהמופעים מתקיימים באולמות הסגורים, וחלקם באמפי פתוח תחת כיפת השמיים על שפת הכנרת – בתפאורה קיצית מושלמת. אירועים קיציים רבים גם מסובסדים, ולכן המחירים שלהם אטרקטיביים במיוחד.

מומלץ מאוד להתעדכן מה קורה כאן, בדיוק בימים שאתם מגיעים אלינו לחופשה.

פסטיבל לילות אהבה בכנרת
פסטיבל לילות אהבה מתקשר לט"ו באב – חג האהבה היהודי המופלא ומלא התוכן. אך, פסטיבל לילות אהבה בכנרת לא נמשך למזלנו רק יום אחד, אלא שבוע שלם של אהבה. בין התאריכים 15 ועד ה-23 באוגוסט – אתם מוזמנים להמון המון מופעים של האמנים המובילים ביותר בתרבות ובבידור הארץ ישראלי שלנו. הנה חלק מהשמות של האמנים הגדולים שיופיעו בפסטיבל: מוש בן ארי, בניה ברבי, חנן בן ארי, קרן פלס, יהודה פוליקר, נתן גושם, עידן עמדי, שלום חנוך ומתי כספי (במופע משותף).

וואוו… כמה כמה אהבה תזרום כאן על שפת אגם כנרת הקיץ הזה.

מוזמנים באהבה!