תמר בכפר

תמר בכפר

"תמר בכפר במושבה כנרת", הן שמות נרדפים לא רק לאיכות, אלא לסיפור על חלום שהתגשם, על אנשים שהאמינו והגשימו, על כל הטוב שבעמק הירדן. אז בואו איתנו לביקור מרגש, טעים ומתוק בתמר בכפר.

בצל מטע התמרים שבמושבה כנרת, ישנה חנות אחת קטנה ונהדרת ומרכז מבקרים המספר את סיפורה של משפחה חקלאית ציונית, מראשוני המתיישבים בעמק הירדן ואת סיפורו המרתק של ענף גידול התמרים. אל בין קירותיו של תמר בכפר מתכנסים מאה שנות ציונות, חקלאות והתיישבות.

בתמר בכפר שפע של מוצרים ופינוקים מתוצרת עמק הירדן והסביבה. מינים שונים של תמרים מתוקים ועסיסיים, סילאן (דבש תמרים טבעי), חגיגת פירות יבשים ותבלינים טריים, חליטות תה ארומאטיות, שוקולדים, יינות בוטיק, שמן זית משובח, דבש דבורים נהדר, מבחר מגוון של מתנות מרגשות לכל אירוע וחבילות שי מרהיבות ועשירות הניתנות להזמנה ולמשלוחים לכל חלקי הארץ ולחו"ל.

בתמר בכפר, נמצא מרכז המבקרים שבו מוזמנים האורחים לצפות בסרט על גידול תמרים בעמק הירדן ולהתרגש עם סיפורה של משפחת החקלאים שהיתה בין הראשונים שיישבו והפריחו את אדמת העמק. תמר בכפר, מקום בו אפשר להיפגש, לצחוק, להיות ביחד ולקחת הביתה חוויות מלוא הסל.

בין שפע הפעילויות המתקיימות במשך השנה בתמר בכפר, סדנאות אמנים ושווקי אוכל, ערבי גבינות ויין, טעימות וסדנאות שמן זית, ערבי שירה, ירידי אוכל של מיטב הבשלנים באזור ואירועים משפחתיים.
בכניסה לתמר בכפר תוכלו להתרווח בשולחנות פיקניק לשירותכם.
– חניה בשפע
– חניית נכים

תמר בכפר. ציונות היא מילה מתוקה ועוד איך.

כתובת: המושבה כנרת
טלפון: 04-6709954
וב-FACEBOOK "תמר בכפר"

**הטבה לאורחי נהרא – מתנה על קנייה מעל 100 ₪