קניות ומסעדות באווירה מיוחדת

קניות ומסעדות באווירה מיוחדת

חלק מהאווירה של החופש והנופש היא לצאת לבלות במקומות מיוחדים – לקנות איזו מזכרת לעצמכם או לחברים, וגם לשבת במסעדות באווירה קצת אחרת מזו של הבית. אצלנו ממש קרוב לנהרא אשדות יעקב – תמצאו את השילוב המנצח הזה של קניות באווירה מיוחדת ומסעדות; שישאירו לכם גם זיכרון טוב ללכת אתו אח"כ הביתה.

שישי שוק במתחם מול כנרת
במתחם מול כנרת שבצומת צמח (6 ק"מ מנהרא אשדות יעקב) מתקיים בימי שישי אירוע צבעוני וכיפי – שישי שוק. כאן מוצגים דוכנים רבים של איכרי עמק הירדן וסובב כנרת – תוכלו ליהנות מפירות וירקות טריים טריים, שנקטפו ביד אוהבת. תוכלו גם לטעום מהדבש והתמרים המקומיות והאיכותיות. תוכלו לטעום ממאכלים ביתיים ומיוחדים מכל הסגנונות שהובאו לכאן בסירים, או בעטיפות יפות.

תוכלו להביט וגם לרכוש יצירות אמנות וחפצי נוי וחפצים פרקטיים אחרים – שנעשו בהומור או ברצינות אמנותית ע"י האמנים המקומיים, ונמכרים פה על הצבעוניות והייחודיות שלהם.  ובמהלך השבוע ישנו פה מתחם קניות, עם חנויות קבועות רבות, וגם מספר מסעדות טובות וטעימות – מאוכל מזרחי, דרך בתי קפה ועד לסושי יפני מקומי.

טיילת טבריה
העיר טבריה נמצאת קרוב מאוד לנהרא אשדות יעקב. רחוק מספיק כדי לא להתערבב עם השקט הכפרי של נהרא, אבל קרוב מספיק בשביל שתוכלו לקפוץ, ולמצוא בה כל מה שמתחשק. ואם יש מקום שכדאי ללכת אליו בטבריה, הרי זו טיילת יגאל אלון. שם (במרחק של 17 ק"מ מנהרא אשדות יעקב) – תפגשו דוכנים מתחלפים לממכר מזכרות ויצירות אמנות, וגם הרבה חנויות קבועות – מכל הסוגים ומכל המינים. והמון המון מסעדות טובות – דגים ובשר, חלבי וצמחוני. הכול מהכול.

והכול – כשאתם מביטים אל הכנרת היפה והצמודה. ואם לא בא לכם ישר להיכנס למסעדה, אפשר פשוט להתיישב על ספסל ולנשום את ריחה של הכנרת לקרבכם, לערבב אותו בריחם של הדגים שעולה מסירות הדייגים המקומיות, ששטות להן ברוגע ממש שם. וגם ליהנות מהאווירה הטבריינית המיוחדת, שכמוה אין בשום מקום אחר בעולם.