קאנו – על שום מה? אטרקציה לימי השרב באביב

קאנו – על שום מה? אטרקציה לימי השרב באביב

העיירה וואנקה ממוקמת באי הדרומי של ניו זילנד. אחד מהמסלולים האתגריים ביותר, שצברו מוניטין בקרב טיילי כל העולם, הוא ה-רוב רוי טרק. שמו של טרק רוב רוי נקרא על שם הקרחון הנצפה ממסלול ההליכה המפורסם, אך מי היה רוב רוי המקורי?

רוב רוי הוא שם הדמות הראשית בספרו של ההרפתקן האנגלי סקוטי-ג'והן מקגריגור, שיצא לשייט נהרות במצרים, דמשק ומקורות הירדן בין השנים 1869-1868. הוא חתר בכל שלושת היובלים של הירדן והגיע לביצות החולה, שם נשבה על ידי בדואים – עד שנחלץ בתושייה והמשיך במסעותיו באגם החולה, בירדן ובים כנרת.

מסלול הרוב רוי הישראלי הוא, למעשה, שייט בסירות קאנו בנהר הירדן – ובו תוכלו לבחור בין 5 פעילויות מים שונות.

פעילות הרפסודות היא פעילות אתגרית ומגבשת עם רפסודות, השטות לאורך הירדן הדרומי, ומשלבת פתרון כתבי חידה ומשימות אישיות וקבוצתיות. פעילות זו מתאימה במיוחד לקבוצות תחרותיות, לימי כייף וגיבוש לעובדים.

אם אתם מתחברים יותר לפעילות שייט בסירות קאנו אינדיאניות, תוכלו לבחור במסלול המשלב את השייט עם הפעלות מובנות בתחנות עצירה או פשוט  להגיע לפינות חמד שונות לאורך הנהר.

חובבי הקניונים שביניכם יתלהבו לגלות את השוק הצף – סירה עמוסת כל טוב, המציעה את מרכולתה למטיילים ולאורחי המקום.

מוותרים על פעילויות במים? רוב רוי מכינים לכם רכבים ירוקים עם הדרכה מתאימה בסיור על גדת הנהר. מסלול זה מתאים למשפחות עם ילדים קטנים, לאנשים בעלי מודעות גבוהה לשמירה על איכות הסביבה ועוד. אוהבים לצלם? זהו, כנראה, המסלול המועדף עליכם.

אם אינכם רואים אפשרות לוותר על יום חופש בלי רכב השטח האהוב, ואתם חולי הגה, תוכלו תמיד לצאת לטיול שטח ברכבי 4X4 להכרת האזור.

כך או אחרת, אתם מוזמנים לבקר באזורנו, ליהנות משלל האטרקציות באזור, ולשוב אלינו להמשך חופשה מרגיעה ושלווה.