פלונטר – הדרך אל העתיד עוברת בילדות

פלונטר – הדרך אל העתיד עוברת בילדות

רוב האנשים מתבגרים ומשאירים את הילדים שבהם מאחור, אולי שומרים עליהם בספרי הזיכרונות. כמה פעמים חשבתם על רגעי קסם שחוויתם בילדות, וייחלתם לחזור ולו לרגע קט לחיים הפשוטים שהיו לנו כילדים?

חשבו על מחר בבוקר כעל יום נטול דאגות. האם אכן אפשר לוותר על יתרונות הבגרות, על העצמאות ועל ההישגים האישיים? אין צורך להיסחף. עם זאת, אנו מציעים לכם אתנחתא קלה מחייכם הבוגרים עם תרפיה שהייתה חלק ברור מאליו משגרת יומכם, וכיום – לאחר שנים של רצינות ואחריות – אתם צריכים ללמוד איך לשוב מדי פעם למקום הבטוח והאהוב שלכם אי שם בילדות.

עד שימציאו מכונת זמן שתאפשר לכם לתקשר עם הגרסה הצעירה של עצמכם, אנו ממליצים לכם לבקר במרכז פלונטר בגליל, המיועד לילדים שלכם ולילדים שבכם.

בפעם הבאה שאתם מגיעים לנהרא, קפצו ליום כייף חוויתי בחיק המשפחה עם ערך מוסף והרבה זמן איכות, וחזרו אלינו כדי ליישם את התובנות שלכם במרחבים הפתוחים של נהרא.

למי מיועדת חופשת ילדות?

תתפלאו, אך מדובר בעיקר במבוגרים וילדים, החווים פערים בין-דוריים, ובמילים אחרות – רוב אוכלוסיית מדינת ישראל. בעולם המודרני, הקשר בין הורים וילדים מתרופף, ולו בשל השעות הרבות שבהן נדרשים ההורים לבלות מחוץ לבית. בעודם דואגים לפרנסת הבית, נותרים הילדים בבית או בקרב חברים, אך לאן נעלם הערך המוסף?

זו הסיבה להערכתנו הרבה את הנוסטלגיה. אומרים שהיה כאן שמח לפני שנולדתם? אנחנו בטוחים שאתם זוכרים גם רגעים מוצלחים מאוד, שנחקקו בזיכרונות ילדותכם. אלה הם הזיכרונות שתוכלו לנער מהאבק, להחיות ולהראות לילדיכם כי אתם בסך הכול ילדים שהתבגרו ושבכל אחד מאתנו מסתתר פיטר פן קטן ושובב.

לאחר שתשובו מאתר פלונטר, נשמח לראותכם משחקים בגן השעשועים שלנו או מתחלקים לקבוצות – ממש כמו פעם. אל תשכחו להביא כדור!