סיבות מעולות לנסוע לבית שאן

סיבות מעולות לנסוע לבית שאן

בית שאן היא עיר. עיר בעמק הירדן. לא הרבה ערים יש בעמק הירדן, ולמעשה בית שאן היא ה-עיר של עמק הירדן. היא נמצאת בסך הכול 23 ק"מ מנהרא אשדות יעקב, כלומר, גם קרובה מאוד לכנרת ולעוד אטרקציות רבות. ובכל זאת, יש איזו סטיגמה שנדבקה לבית שאן במרוצת השנים, אך ההתחדשות של העיר מביאה אליה עוד ועוד תיירים המוצאים בה עניין. גם אתם מוזמנים להגיע אל בית שאן, וליהנות מכמה אטרקציות חביבות ביותר לכל המשפחה.

מגה קארטינג – בית שאן
בבית שאן שוכן לו מסלול הקארטינג הארוך ביותר בארץ. מדובר במסלול של 600 מטרים אורך ושבעה מטרים רוחב, הכולל פניות חדות ועיקולים רבים – באופן שהופך את חוויית הנהיגה למעניינת ומאתגרת. כמובן, שכל אחד יקבל כאן הדרכה מהמדריכים המקצועיים, והנהיגה תותאם לגיל ולניסיון. כך שמסלול הקארטינג של בית שאן מתאים לכל המשפחה, שכן המבוגרים אוהבי האתגר יוכלו לבצע כאן נסיעות מהירות ומלאות אדרנלין, והקטנים יוכלו לנסוע כאן ברוגע, שיסעיר אותם לבטח, וישאיר את אמא רגועה.

גן לאומי בית שאן
העיר בית שאן המודרנית של היום נוסדה אמנם ב-1949, אך למעשה החיים לא פסקו בה מאז התקופה הכלקוליתית ועד היום (כ-6000 שנה בערך). היום בגן הלאומי בית שאן תוכלו ללכת ברחובות עיר רומית וביזנטית שהשתמרו באופן מעורר פליאה. תוכלו לצעוד כאן בין חנויות ורחובות ובתים, בין תאטראות ומרחצאות. למעשה, עד כדי כך טוב השתמר אחד התיאטראות , שכיום משמש האמפי שלו למופעים חיים ומרגשים.
ובלילה, מוצג כאן בגן הלאומי בית שאן חזיון אור קולי, שקיבל את השם הנהדר: לילות שאן. מופע המכניס את כולם לתוך העיר והזמן ההוא, כשהרוח הנעימה וההרים מסביב עוטפים אתכם מכל כיוון.

הדרך מאשדות יעקב לבית שאן
כאשר תיסעו לבית שאן תזכו במתנה. נסיעה בדרך מקסימה, עם נוף הייחודי אך ורק לחבל זה של הארץ. כאן, בכביש המתפתל קרוב כל כך לנהר הירדן, בעמק הפורה והפלאי – כשהרים מלווים אתכם משני הכיוונים. והשקט שורר פה בכל – בעצים ובחיות הבר המסתובבות פה, במי הנהר ובאדמה הפורייה, המלאה בשדות, מטעים ועוד שלל גידולי הארץ. כאן, תזכו להרגיש מעט מהו עמק הירדן בכל פארו ותפארתו.

סעו בשלום וחזרו אלינו אל נהרא אשדות יעקב, מחכים לכם!