מסעדת על הנהר

מסעדת על הנהר

"חורשת האקליפטוס, הגשר, הסירה…"

מילות השיר מקבלות משמעות פיזית במתחם מסעדת ובר על הנהר בכניסה לקיבוץ כנרת.

המסעדה הוותיקה, הוקמה אי שם בשנת 2003 ותפסה את מקומה בכבוד כמוסד מוכר המקדש את הנאות החיים הטובים. מיקומה הייחודי של המסעדה מוסיף רבות לאווירה שהיא מבקשת להעביר, ממש על גדת נהר הירדן, משקיפה המסעדה על  המים השלווים וחורשת אקליפטוסים פסטורלית, כשממול גשר וסכר דגניה המפורסם שכולנו מחכים שיפתח כבר אחד מן החורפים הגשומים.

מסעדת על הנהר מציעה תפרטי מגוון הכולל סלטים, פיצות, פסטות, דגים, פירות ים ובשרים לצד תפריט אלכוהול משובח, עם יינות מקומיים ובין לאומיים, קוקטיילים מדליקים ומשקאות מיוחדות שנאספו על ידי בעלי המקום לאורך השנים והפכו בעצמם לשם דבר בסצנת הבילוי המקומית.

אם תגיעו בשעות הערב המוקדמות תזכו לחוות את המקום כמסעדה המארחת משפחות וזוגות הבאים לערב רומנטי וארוחה טובה, ובלילה מתעורר המקום לחיים כפאב-מסעדה תוסס עם מוזיקה, אלכוהול ובליינים רבים שמגיעים מהצפון ומכל הארץ כדי ליהנות מהאווירה הייחודית של המקום.

המקום מעוצב באווירה חמימה עם המון עץ טבעי ואלמנטים המזכירים מסעדה ופאב אירי, לצד אזורי ישיבה חיצוניים הצופים על נהר הירדן.

אם תגיעו הנה בשעות הבוקר, תזכו לראות את אתר הירדנית, המושך אליו צליינים מכל רבי תבל, המגיעים למקום בו על פי האמונה הנוצרית הוטבל ישו.

שעות הפעילות:

כל השבוע, מ – 19:00 ועד אחרון הבליינים / סועדים.

חניה בשפע במתחם חניית הירדנית.