מחפשים מקום בצפון לאירוע משפחתי קטן? כך תמצאו אולם מנצח

מחפשים מקום בצפון לאירוע משפחתי קטן? כך תמצאו אולם מנצח

אירועים משפחתיים הם רגעים נפלאים בחיינו, שהיינו רוצים לנצור לנצח. כדי שהם ייזכרו כחוויות חיוביות מלאות באהבה ושמחה, מן הראוי שנקיים אותם באולם ראוי, שיש בו אווירה טובה, שהוא גדול מספיק לכל החוגגים ושיש בו טוויסט שיהפוך את האירוע לייחודי עוד יותר. קבלו את כל הטיפים בבחירת אולם מיוחד שכזה.

5 טיפים בבחירת אולם לקיים בו שמחה משפחתית:

  • בחרו אולם גדול מספיק שיכול להכיל את כל בני המשפחה, אך שגם לא יהיה גדול מידי. במידה ואכן מדובר באירוע קטן, אתם לא תרצו אולם גדול מידי, מאחר שהמרווחות עלולה לפגוע בתחושת היחד המשפחתי וליצור אווירה של ניכור.
  • חשוב לבחור אולם שמעוצב בסגנון עיצובי מיוחד. העיצוב יוצר אווירה ושיק, וזה חשוב כדי שהאירוע ייראה יוצא דופן ובלתי שגרתי. אולם בסגנון וינטג', בסגנון מודרני, בסגנון כפרי או בקו הייטקיסטי- מצאו אולם המעוצב בקו המועדף עליכם, שגם מתיישב עם אופי האירוע.
  • היות שאנחנו ,הישראליים, לא באמת יכולים להעביר כמה שעות בלי לאכול, חשוב גם לוודא שהאולם מציע שירותי קייטרינג ברמה גבוהה, שישביעו את פיות משתתפי השמחה ויאפשרו לכם לרקוד על בטן מלאה.
  • חשוב ביותר שציוד טכני-דיגיטלי יעמוד לרשותכם במהלך האירוע. מצגות, קטעי ווידאו ונאומים הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע, ועל מנת שהם יוכלו להיות חלק מהשמחה שלכם, חשוב שבאולם יהיו מקרן, מסך, מערכת שמע ומיקרופון.
  • אם אתם מעדיפים פחות להתעסק עם הערכויות והכנות, ורוצים להימנע מלטבוע במבול של משימות, שווה לחפש אולם שבעליו מציעים שירותים נלווים נוספים להפקת האירוע, כמו הדפסת הזמנת, D.J, עיצוב ועוד