מחפשים חופשה ספורטיבית בכנרת? המלצות המערכת לנופש אנרגטי

מחפשים חופשה ספורטיבית בכנרת? המלצות המערכת לנופש אנרגטי

אם גם אתם נתקפתם בשלב כלשהו בחשק עז לשחרר קצת אנרגיות, קפיצה לאזור הכנרת היא בחירה מושלמת לחובבי הריגושים. סביב הכנרת פועלות עשרות אטרקציות אתגריות, ובקלות אפשר להתבלבל מהמבחר. לכן, ריכזנו עבורכם את האתגרים שחייבים לעשות בחופשה הבאה בכנרת, שיזרימו לכם מחדש את האדרנלין בעורקים.

עניין של טיפוס

יש לכם הרבה אנרגיה? בואו לפרוק אותה בפארק החבלים האתגרי בכפר בלום. הפעילויות בפארק  כוללות קיר טיפוס בגובה 12 מטרים, עשרות גשרי חבלים, ירי בחץ וקשת ואומגה באורך 90 מטרים לבעלי הציוד המקצועי, שמחזיקים בארון חליפה תרמית. האומגה יורדת בזווית לתוך המים. הפעילויות בפארק מתאימות לכל המשפחה (ילדים מגיל 5). אל תשאירו את סבתא מאחור!

סיורי ג'יפים במסלולים אתגריים

"פלגי בזלת" הכינו לכם אפשרויות שונות למסלולי סיורי ג'יפים בדרום רמת הגולן בכל עונות השנה – כולל טיולי זריחה, סיורים קצרים וארוכים – מכמה שעות ועד כמה ימים. עוד מוצעים לכם מגוון טיולי שטח ליליים בסביבת חיות הבר, ואף טיולים מותאמים במיוחד לימים גשומים וסוערים! בסיור שבחרתם תוכלו לשלב ארוחות שטח עשירות. הטיולים מתאימים לזוגות, למשפחות ולקבוצות.

טיולי טרקטורונים באזור הכנרת

"חוויות שטח" עורכים לכם קבלת פנים מיוחדת עם שתייה קרה, חמה וכיבוד קל, תדרוך על הטרקטורונים והמסלול שבחרתם – כולל מתן הסבר על תפעול הטרקטורון והוראות בטיחות. מומלץ לתאם את הגעתכם מראש.

אוהבים אופן נעים?

חברת "אופן נעים" (מושב רמות) עורכת טיולי אופניים על אופני הרים או BMX במסלולי טיול מגוונים בסביבות הכנרת. הטיולים מלווים באופן מקצועי על-ידי רכב שטח 4X4. אפשר לבחור במסלולים בעלי דרגות קושי שונות. יתרון זה עוזר להתאים אישית מסלולים לקבוצות, יחידים, זוגות ומשפחות. הזוגות הרומנטיים, למשל, יצאו לחוויה בשניים על אופני טנדם.

רכיבה על סוסים

אם כבר קפצתם למושב רמות, תוכלו להצטרף לרכיבה על סוסים על רקע נופי הגולן. החוויה מתאימה למשפחות, זוגות וקבוצות. הזוגות שביניכם מוזמנים לערוך ארוחת שטח רומנטית שתמתין לכם בסיום מסלול הרכיבה (בתיאום מראש). חוויה טובה לניקוי ראש ולתחושת חופש מוחלטת.