טיולי רכיבה ונהיגה בעמק הירדן

טיולי רכיבה ונהיגה בעמק הירדן

אנחנו שמחים מאוד שהגעתם אלינו לנהרא אשדות יעקב. גם כי אנחנו אוהבים לארח את האורחים שלנו עם מלא פינוקים; וגם כי הגעתם לאחד האזורים היפה ביותר בארץ. רצינו להציע לכם – לפגוש את האזור דווקא בטיול רכוב –בכרכרה עם סוס, או אולי בטיולי ג'יפים או טרקטורנים? איך שבא לכם. הנה כמה הצעות איך לעשות זאת.

אשדות ברקאי – טיולי כרכרות סוסים
ב-1930 הוקמה בקיבוץ אשדות יעקב אורווה. באורווה היו סוסי עבודה רציניים וגם חמור. היו פה גם עגלות שהולחמו ורותכו בקיבוץ בידיים מלאות אהבה למלאכה. מאז הוחלפו העגלות וסוסי העבודה ברכבי גידולי שדה רציניים. אבל, ב-2004 לקחה עליה משפחת ברקאי מהקיבוץ, לשקם ולשחזר את מבנה האורווה. וגם… להזמין כרכרה מהודרת ומגניבה ישירות מפולין. ארץ המקור שממנה הגיעו רבים ממקימי הקיבוץ, וגם מקימי האורווה הוותיקה.

כיום, אתם יכולים לצאת בכרכרה המקסימה הזו למספר מסלולי טיול  באזור, ודרכה לראות את חבל הארץ הנפלא והפורה שסביב אשדות יעקב. כמובן, שהטיול מלווה בסיפורים – שיובילו אתכם אל העבר של ההתיישבות וגם אל הכאן ועכשיו – דרך הנופים והמראות.
טלפון: 052-8659-888

דני גי'פ
הטיולים של דני ג'יפ  מתאימים למשפחה אחת, או לכמה ביחד. הוא מציע לכם נסיעה בג'יפים פתוחים ומגניבים בשטחים נפלאים – ממש קרוב אלינו – על הציר הנע מאשדות יעקב דרך יבנאל, או אולי תרצו טיול סביב הכנרת. הכול קרוב ממש אלינו, בארגון מקסים ומוקפד – שמשאיר לכם רק ליהנות, ולתת לצוות הג'יפאים המקצועיים של דני – לקחת אתכם למחוזות נפלאים של שטח, של טבע ושל כמה הפתעות בדרך.
טלפון: 050-5503-717

קובי טרקטורונים
החבר'ה של קובי טרקטורונים מכירים את בקעת יבנאל טוב. אבל, ממש ממש טוב. הם מציעים טיולי טרקטורונים (לבעלי רישיון נהיגה) בכל הרמות. מצעירים אוהבי אתגרי אקסטרים, דרך טיולי משפחות ועד לטיולי לילה זוגיים ורומנטיים. הטיולים ייקחו אתכם אל הנחלים , השדות והצמחייה העבותה. בטיולים מסוימים ניתן גם לשלב צפייה ממקומות מסתור בחיות. ועוד.
טלפון: 072-3926-431