חמת גדר – לשחות במים מרפאים עם תנינים…

חמת גדר – לשחות במים מרפאים עם תנינים…

מה אתם אומרים על שחייה עם תנינים? נשמע לכם מפתה? אז, זהו שאולי לא תשחו עם תנינים בחמת גדר, אבל בהחלט תוכלו לשחות בעצמכם במקום המיועד אך ורק לבני אדם ובלי קשר להתבונן בעשרות תנינים שוחים בעצמם בבריכות המיועדות רק בשבילם.

חמת גדר מציעה יום בילוי מקסים לכל המשפחה – הכולל מים ופיקניקים ונוף מרהיב וגם סיור בגן חיות קטן ומאוד מאוד מיוחד.

מרחצאות מרפאים, מתקנים לילדים ונוף מופלא
נסיעה של 14 ק"מ מנהרא, אשדות יעקב – תעלה אתכם מעמק הירדן הנמוך גבוה גבוה בכבישים מתפתלים ומהממים ביופיים – אל עבר חמת גדר. חמת גדר יושבת בגובה של 150 מ' מתחת לפני הים אמנם, אך הגובה היחסי שלה על הכנרת ועל העמקים שמתחתיה הופך אותה למקום עם נוף מרהיב על הסביבה כולה.

חמת גדר היוותה מקום נחשק עוד בתקופת המשנה (במאה השנייה לספירה). הגיעו אליה אנשים שרצו מרפא לגופם ולנפשם. ארבעת המעיינות החמים הנובעים בחמת גדר ידועים בעושר המינרלים שלהם – שמהווה רפואה טבעית למחלות חיצוניות ופנימיות.

המרחצאות פעלו שנים רבות והם פועלים גם כיום במתכונת מודרנית וכיפית לכל המשפחה. בנוסף למעיינות החמים למבוגרים ולחדרי הספא המפנקים תמצאו כאן גם מתקני מים מדליקים לילדים מכל הגילאים.

ואם לכל המים האלה מתחשק לכם להוסיף גם בילוי דיג שקט ומרגיע, הרי שאתם יכולים להיכנס לאזור בריכות הדיג של חמת גדר ופשוט לשבת ולחכות שדג יעלה בחכתכם. אחר כך אפשר לצלות אותו על הגריל שמחכה לכם ליד בריכות הדגים.

חוות תנינים
חוות התנינים של חמת גדר היא עניין ידוע כבר שנים רבות, אך עם השנים הולכת החווה ומתפתחת ומביאה עוד ועוד תנינים מכל העולם ממש. כיום חיים בחמת גדר 120 תנינים מאזורים רבים בעולם, וכל אזור מדמה את אזור המחייה הטבעי שלהם באזור מוצאם – מאפריקה, דרך אסיה ואוסטרליה ועד לדרום אמריקה.

תוכלו לעבור כאן בבטחה על גשר עץ, שיוביל אתכם קרוב קרוב מעל התנינים, בעוד הם חיים את חייהם בנחת ובשלווה רבה רבה.