חם בפנים – בילוי חורפי בחמת גדר

חם בפנים – בילוי חורפי בחמת גדר

אין כמעט ישראלי שלא מכיר את חמת גדר, אתר המעיינות החמים, הספא והמרגוע.

חמת גדר היתה מאז נוסדה אטרקציה ייחודית לכל משפחה, אשר מושכת אליה משפחות, זוגות ותיירים מהארץ והמעולם. המקום מציע שפע אפשרויות בילוי מגוונות ועם השנים נוספו בו עוד ועוד חידושים ואטרקציות.

המרכזית והידועה שבאטרקציות של חמת גדר היא כמובן נביעת המים התרמו-מינרלים החמים מבטן האדמה. תופעת טבע ייחודית המאפשרת לבאי המקום ליהנות מסגולותיהן הבריאותיות של מים העשירים במינרלים מבטן האדמה כל השנה.

למים של חמת גדר מיוחסות סגולות בריאותיות רבות ומבקרים מכל רחבי העולם מגיעים על מנת להעניק לגוף טבילה של בריאות במי הנביעה החמים על מנת להרגיע את הגוף, להחיות את מראה העור ולרענן את הנפש.

מלבד המים החמים, תמצאו באתר עוד שפע אפשרויות בילוי כמו עולם המים, מגלשות מים מהנות, מזרקות ובריכות מים מתוקים לגדולים וקטנים.

ג'ימבורי לקטנטנים יספק חוויה גם לילדים הקטנים ושקט להורים, שיוכלו ליהנות משאר האטרקציות במקום בזמן שהילדים משחקים.

טיפולי ספא הן שילוב מוצלח במיוחד עם אווירת המקום ובחמת גדר לא התפשרו ויצרו אזור ספא נפלא ומתקדם בו ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים ועיסויים מרגיעים.

למעוניינים להאריך את הבילוי, ניתן ללון במקום בשתי אפשרויות: מלון ספא וילאג' הפסטורלי באווירה שתטיס אתכם לתאילנד הרחוקה עם חדרים מפנקים במיוחד, או אתר הקמפינג עם אוהלים ממוזגים שמתאימים למשפחות המעוניינות בקמפינג משודרג.

איך מגיעים?

בוויז: חמת גדר

טיפ: הצטיידו במצלמה או רחפן – הדרך לחמת גדר היא אטרקציה בפני עצמה ושווה צילום מנקודות התצפית השונות במורדות אל אתר הנופש.