חופשה בג'ונגל ליד הכנרת – המלצה למשפחות אירוח כפרי נהרא

חופשה בג'ונגל ליד הכנרת – המלצה למשפחות אירוח כפרי נהרא

עולם הצעירים מורכב מידע רב, המסופק להם בדרך וירטואלית – האינטרנט. אם תניחו לילד בן 9 להכין עבודה על הסוריקטות, מיד ישלוף את הנייד שלו וייגש לשלוף את המידע מויקיפדיה או מאתרי מידע העוסקים בבעלי חיים.

בבואכם לחופשה, אתם מצפים מילדיכם להניח את הסמארטפונים בצד, וליהנות מהנופש אשר כה טרחתם לארגן כדי לבלות זמן איכות משותף בחיק המשפחה. על כן, ראינו לנכון לעדכנכם באטרקציה מדליקה, הנמצאת בבית זרע, כ – 4 ק"מ מהאירוח הכפרי נהרא שבאשדות יעקב. הג'ונגל כיף – ארץ טרופית יפה ומרתקת לילדים, בני נוער ומבוגרים.

מה במקום?
בקיץ, בחגים ובחופשות מתקיימות במקום סדנאות יצירה, "מתנפחים", פיתות על הטבון, רכיבה על פוני, ואם תזמינו מראש יארגנו בשבילכם מסיבה לכל המשפחה, או לכל החברים של הילד / נכד שיהיו בה הפעלות מיוחדות לבחירתכם.

עוד תמצאו במקום פינת ליטוף – ובה ימתינו לכם באהבה ארנבות זריזות, שרקנים פעלתניים ואפרוחים רכים ונעימים. אנו ממליצים לכם לבקר בג'ונגל כיף בכל ימות השנה – וגם בקיץ! בזכות מזגני השטח הענקיים, המפיצים קרירות נעימה ברחבי הגן, תוכלו ליהנות מהביקור בימים חמים.

הכירו את המקומיים!
בעלי החיים המתגוררים בג'ונגל כיף הם קופי סנאי נמרצים – כמו קופיפו של מרקו, מהסדרה המצוירת "הלב", בנות משפחתו של טימון ממלך האריות – הסוריקטות המרתקות, שלל סוגי תוכים צבעוניים, חקייניים ומצחיקים במיוחד, תרנגולות פטפטניות ולהקת דורבנים – האמיתיים, לא המזמרת.

מי עוד גר בג'ונגל כיף?
המארה הארגנטינאית היא בת למשפחת היונקים, משתייכת לקבוצת המכרסמים ומזכירה ארנבת, הצב הסודני הסוחב בית מפואר על גבו, הננדו המשתייך למשפחת היענאיים – כן, יש משפחה כזאת!

לצדם חיים החוטמנים, עגורי הכתר השוויצרים, השועלים הפיניקיים ארוכי האוזניים, הנחשים ועוד.

אין כמו חופשה רוויית פעילות! הילדים נהנים, אתם נחים ויחד זוכים לזמן איכות ולהיכרות חווייתית בארבע עיניים עם החיות המוכרות להם דרך רשת האינטרנט.

להשלמת החוויה, ימתינו לכם בנהרא חדרי אירוח נעימים ונוחים, והרבה שקט ושלווה.