חופי דרום הכנרת

חופי דרום הכנרת

הידעתם שאשדות יעקב נמצאת בערך 10 ד' נסיעה מהכנרת? וזה רק אחד מהדברים שהופכים אותה מושלמת לבילוי משפחתי כיפי בקיץ. יש לנו כאן לא מעט חופים קרובים – ננסה לספר לכם עליהם קצת, כשכל חוף מציע סיפור אחר לגמרי – כדי שתוכלו לבחור איפה לטבול ולהנות מהכנרת המרעננת בימים החמים של הקיץ שלנו.

 • חוף צמח
  חוף צמח שוכן 7 ק"מ בלבד מנהרא אשדות יעקב. זהו בילוי יומי נפלא לילדים שאוהבים מגלשות ומפלים ומשטחי החלקה ועוד ועוד מתקני מים כיפיים. אה רגע… בעצם כל הילדים אוהבים את זה! ההורים יכולים לנוח על הדשא המוצל ולאכול משהו במזנון. והאמיצים יכולים לגלוש להם במגלשת הקמיקאזה המהירה. הכניסה לחוף בתשלום.
 • חוף גן רחל
  ממש בצמוד לבית העלמין המפורסם של המושבה כנרת ישנו חוף, שעצים טבעיים מצלים עליו, וכמה שולחנות פיקניק מזמינים אתכם לשבת ולהירגע. הכניסה למים כאן היא חביבה למדי ושקטה רוב הזמן. אולם, יש לקחת בחשבון שאין כאן שירותים ומקלחות מסודרים. אבל מה שכן, חוף גן רחל נמצא 9 ק"מ בלבד מנהרא.
 • חוף בית גבריאל – מכללת הכנרת – צמח
  זהו חוף שמחובר ברצועה נעימה גם לחוף מכללת הכנרת (שממנו יש כניסה נוחה וחופשית) וגם לחוף צמח. באופן זה – נוצרת רצועה ארוכה של כ-1200 מטרים של כנרת חופשית לכולם, שנעים ללכת עליה ולהכיר בה מקרוב את הכנרת. הכניסה מחוף מכללת הכנרת נמצאת כשישה ק"מ בלבד מנהרא.
 • חוף ברניקי
  זהו חוף מסודר עם שמשיות ושירותים ושירותי הצלה. הכניסה לים בחוף ברניקי היא נוחה מאוד ואפילו הוסדרה בו גישה נפלאה לנכים. גם החנייה לנכים כאן היא ללא תשלום וישנו במקום כיסא גלגלים מיוחד, המותאם לכניסה למים. רצועת החוף כאן היא ארוכה ויפה, ומתחברת גם אל חוף שקמים הסמוך. החוף נמצא במרחק של 12 ק"מ בלבד מנהרא.

צוות נהרא, אשדות יעקב – מאחל לכל אורחינו טבילה נעימה ומרעננת בכנרת!