חגי תשרי בעמק המעיינות

חגי תשרי בעמק המעיינות

הנה הם שוב כאן חגי תשרי הנפלאים. בואו אלינו לאירוח הכפרי של נהרא אשדות יעקב בימים הראשונים האלה של השנה החדשה, ותוכלו ליהנות גם משלל פעילויות לכל המשפחה – במרחק נסיעה קצרה ויפה.

פסטיבל המעיינות
זו השנה השמינית שבה יתקיים פסטיבל המעיינות בסוכות – במוקדים שונים ברחבי עמק המעיינות. הפסטיבל יתקיים השנה בסימן 70 שנה למדינת ישראל ו-81 שנה להתיישבות בעמק. מה-22 בספטמבר ועד ה-1 באוקטובר יתקיימו הופעות מוזיקליות של טובי הזמרים המוכרים והאהובים, הרקדות ענק, הפנינג משפחתי של מופעי קצב, מופע מחול, יריד יזמים ואמנים, יצירות והפעלות לילדים ולכל המשפחה ועוד כמה הפתעות שבדרך. אל רוב המופעים והפעילויות הכניסה היא חופשית.

פאןגורו – בגן גורו שבקיבוץ ניר דוד  (29 ק"מ מנהרא אשדות יעקב)
הגן גורו שבקיבוץ ניר דוד הוא חוויה בפני עצמה – פגישה עם חיות רבות – מזוחלים, דרך ציפורים ועד חיות גדולות חביבות וגם משונות – שהגיעו כל הדרך מאוסטרליה הרחוקה. אבל, בסוכות (מה- 24.9 עד 1.10) מחכה לכם בגן גורו חוויה יוצאת דופן, הכוללת הליכה על חבלים תלויים באוויר וטיפוס לגובה – וכל זאת כדי לראות את הציפורים קרוב קרוב מתוך מסתורים בינות העצים, ולהתבונן על החיות מלמעלה, ולהבין טוב יותר בלי להפריע להן מי הן ומהם ההרגלים שלהן. חוויה נפלאה, מאתגרת, מלאת אדרנלין וגם מלמדת – לכל המשפחה.

ביו-תור שדה אליהו (30 ק"מ מנהרא אשדות יעקב)
הקיבוץ שדה אליהו שבעמק המעיינות שם לו למטרה לקרב את כולם אל החקלאות האורגנית. אם חשוב לכם להבין מה זה באמת חקלאות אורגנית, מהי הדברה אורגנית, מה חשיבותן של הדבורים לאיכות הסביבה שלנו, ועוד – אזי, אתם מוזמנים לסיורים המתקיימים בקיבוץ שדה אליהו – ובאופן נעים, מסקרן וגם משעשע ללמוד על החקלאות האורגנית בפעילויות חווייתיות לכל המשפחה.

צוות נהרא אשדות יעקב מאחל לכולם שנה טובה ומתוקה!