הפעלות מומלצות לילדים בחג הפסח בעמק הירדן

הפעלות מומלצות לילדים בחג הפסח בעמק הירדן

בא מהטבע

זוהי הפעלה מיוחדת, המשלבת בין יצירה ואקולוגיה. זה המקום ליצור תכשיטים ממגוון חומרים זמינים, ולמחזר כל דבר כמעט. הילדים ילמדו על נפלאות המחזור בטבע, על ניצול פסולת ליצירות מקוריות ושמישות – החל מתיק, דרך מוביילים, פסלים סביבתיים, וכלה בתכשיטים.

פלונטר

משחקי חשיבה יצירתיים ומאתגרים באשדות יעקב. תופעת החדרים הסודיים, מבוכים, פארקים אתגריים וכדומה, מוכיחה כי הילדים ואתם זקוקים לזמן איכות משותף, וכי ישיבה במשך שעות רבות מול מכשירים אינטראקטיביים ואלקטרוניים איננה מהווה תחליף הולם למשחקים בחצר הבית או בשכונה. זוהי הזדמנות מצוינת להניח את הסמארטפונים בצד ולשחק במציאות את מה שהם מכירים, כנראה, רק בפורמט וירטואלי. בואו לשחק בפסח.

ברוכים הבאים למעבדה השטה

המעבדה השטה היא פלטפורמה מצוינת להכרת המדע ולביצוע ניסויים, להשתתפות בחקר ולהעמיק ידיעות בדרך חווייתית. המעבדה עצמה ממוקמת בתוך סירה, השטה בימת הכנרת. באופן טבעי, תוכלו ללמוד עם ילדיכם על תכונות המים, להכיר את אוכלוסיית הדגה והצמחייה בכנרת ועוד.

מוזיאון התרבות הירמוכית

חובבי הדינוזאורים כבר יודעים – האדם הקדמון חי בתקופה מאוחרת יותר מזו של הדינוזאורים, ולכן המיתוס המתאר את חיי האדם הקדמון תחת איום לטאות הענק הללו פשוט איננו נכון. אם כך, מיהו האדם הקדמון? האם היה רק מין אחד או כמה מינים? מיהו האדם הקדמון שחי בירמוך ומהי בכלל התרבות הירמוכית? ביקור מרתק במוזיאון התרבות הירמוכית, שבו תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות הללו ולהשתתף בסיור על אודות הכפר הירמוכי, שתושביו עסקו בחקלאות.