הכנרת – חופים רבים לה

הכנרת – חופים רבים לה

אירוח כפרי נהרא, שבקיבוץ אשדות יעקב, נמצא בעמק הירדן הירוק והפורה. ולא רחוק משם, במרחק של כמה דקות נסיעה בלבד, שולט צבע אחר: הצבע הכחול. זהו הכחול היפה והמרגיע של הכנרת. לכנרת חופים רבים; רכזנו לכם כאן מבחר של כמה חופים באזור הכנרת הדרומית, נגישים וקרובים לקיבוץ אשדות יעקב – כך שתוכלו לקפוץ לטבול בכנרת, ולחזור למקלחת טובה ואולי גם לשנת אחה"צ מפנקת בנהרא.

חוף צמח (7 ק"מ מאירוח כפרי נהרא – דרום הכנרת)
חוף צמח הוא חוף הממוקם בנקודה הדרומית ביותר של הכנרת. הוא כולל מגלשות מים ומבחר מתקנים נוספים לילדים הן בתוך המים והן על המדשאות הרחבות. אפשר לשכור בחוף גם סירות מנוע, פדלים וקייקים. כמו-כן, ישנם בחוף מסעדה וקיוסק, וגם שירותים ומקלחות מסודרים ונקיים.

חוף ברניקי – שקמים – צינברי (14 ק"מ מאירוח כפרי נהרא – דרום מערב הכנרת)
זוהי רצועת חוף ארוכה ומטופחת במערב הכנרת. הכניסה הרגלית היא ללא עלות והחנייה היא בתשלום. החוף מלא בצל הטבעי של עצי השקמים והדקל הרבים הנטועים בו. ואפשר לבחור לשבת על החול, על האבנים או על הדשא הרך. החוף מונגש במלואו לבעלי מוגבלויות, באופן הכולל לא רק שביל גישה עד המים, אלא אפילו כיסאות גלגלים אמפיביים לשימוש במים.

חוף סירונית (16 ק"מ מאירוח כפרי נהרא – דרום מערב הכנרת)
בסמוך לכביש 900 ביציאה הדרומית של העיר טבריה, ישנו חוף בעל מדשאות רבות. זהו חוף נקי ומסודר, ויש בו גם פינות רבות לפיקניקים ולמנגל.

חוף התכלת (18 ק"מ מאירוח כפרי נהרא – דרום מערב הכנרת)
זהו חוף בתשלום. הכניסה למים אמנם אינה דרך חוף, אך מדרגות נוחות מובילות את המתרחצים היישר אל תוך מים צלולים ונקיים. המקום מטופח מאוד, בעלל מדשאות וסככות צל רבות, כמו גם כיסאות נוח מפנקים. אפשר לעשות בחוף גם ספורט ימי, הכולל סקי מים, בננות וסירות שונות.

חוף סוסיתא (18 ק"מ מאירוח כפרי נהרא – דרום מזרח הכנרת)
זהו אזור נפלא לפיקניקים, ואפשר גם להקים אוהל אם רוצים. המקום מוצל באקליפטוסים גדולים, עם גישה נוחה למי הכנרת. במקום ישנם שירותים מסודרים וגםם קיוסק לנוחיותכם.

חוף לבנון (18 ק"מ מאירוח כפרי נהרא – דרום מזרח הכנרת)
חוף לבנון, הוא החוף לצעירים בכנרת. בנוסף לגישה נוחה למים, לסככות, קיוסק ושירותים ומקלחות – פועל פה גם "מועדון" בערבים והקריוקי והמוסיקה מתנגנים פהה בדרך כלל גם במהלך היום כולו. יש פה גם מגרש ספורט ומגוון רחב של פעילויות מים אתגריות.