ג'ונגל כיף – לילדים, למבוגרים ולחיות

ג'ונגל כיף – לילדים, למבוגרים ולחיות

אפרוחים וארנבות, נחשים ולטאות, צבים וחוטמנים, דורבנים וגם סוסי פוני וקופים ועוד ועוד ועוד חיות… מה זה?! זה ממש ג'ונגל! נכון. זה אכן ג'ונגל – ג'ונגל כיף בקיבוץ בית זרע, במרחק נסיעה קצרצרה של 4 ק"מ בלבד מנהרא אשדות יעקב. מקום נפלא לבלות בו עם הילדים, מקום של למידה ושל קרבה לטבע ולחיות המקסימות, מקום שבו האהבה של כל ילד וילדה וגם כל המבוגרים כולם – יכולה רק לגדול.

מפגש מלמד עם שלל חיות
בין הצמחייה הירוקה והשופעת של ג'ונגל כיף מוזמנים הילדים וההורים לפגוש קופי סנאי מתוקים וקטנטנים, להסתכל בעיניים לסוריקטות שעומדות על המשמר, לספור את שלל הצבעים שבנוצות המפוארות של התוכים הפטפניים והאקזוטיים. להשוות את גודלו העצום של הצב הסודני לצבים הקטנים יותר, וללמוד על עוד חיות מקסימות; ללמוד מאיפה הן באו, ומהו מזג האוויר שבו הן אוהבות לחיות. ללמוד מה הן אוכלות, ואיך מטפלים בהן כשהן רחוקות מהסביבה הטבעית שלהן.

פינת ליטוף, רכיבה על פוני ועוד
הילדים מוזמנים גם אל פינת הליטוף בגו'נגל כיף, שבו יחכו להם אפרוחים רכים וארנבות, ובפינה אחרת אפשר גם להחזיק נחש ולטאות. זו הזדמנות נהדרת להראות בעצמכם לילדים כיצד להתייחס לחיות בכבוד המגיע להן. בליטוף רך ובעדינות וגם בסבלנות. ואולי לפעמים כדאי רק להביט בחיות המתוקות, ולתת להן את הזמן להתקרב אלינו – שיעור נהדר על כבוד לחיות, ולא רק לחיות…

הילדים מוזמנים גם לרכוב על סוסי פוני יפים, ואתם מוזמנים ללגום משהו קר ולאכול במזנון של ג'ונגל כיף, בזמן שהילדים רוכבים ומאוד מאוד נהנים.