בית גבריאל – תרבות ופנאי על שפת הכנרת

בית גבריאל – תרבות ופנאי על שפת הכנרת

על שפת אגם כנרת, במרחבים מוריקים של דשא ופרחים, עומד בניין יפה, ביום ובלילה, ומזמין את תושבי ואורחי הסביבה לזמן של תרבות.

תיאטרון ובית קולנוע
הצגות שונות מגיעות לכאן, מכל רחבי הארץ למבוגרים ולילדים, גם מופעי סטנד-אפ וערבי שירה ומחול תוכלו למצוא כאן מעל במה רחבה, באולם נעים ובו כמעט 400 מושבים. באותו אולם ובאולם צמוד, תוכלו גם לצפות בסרטי קולנוע איכותיים ובסרטי דוקו, וגם בסרטים ההוליוודיים הפופולריים ביותר.

תערוכות וכנסים
בבית גבריאל תוכלו ליהנות גם משלל גלריות אמנות מתחלפות של טובי האמנים, מציור ופיסול ועד צילום ואמנות שימושית.  מתקיימות כאן, בבית גבריאל, גם סדנאות שונות, ערבי שירה וספרות עם משוררים וסופרים, כמו-גם דיוני תרבות בנושאים שונים – מטיולים ועד עיסוקים פוליטיים בצורה זו או אחרת. בבית גבריאל ישנם גם מספר אולמות קטנים וחדרים לישיבות ודיונים בסדרי גודל שונים.

מופעים באמפי פתוח על שפת הכנרת
בימים הנעימים, מגיעים גם מופעים גדולים אל עמק הירדן, ומאפשרים לאלפי אנשים ליהנות מרוח הכנרת שמלטפת, באמפי הפתוח היושב על המדשאות הירוקות, ויורד לו קרוב קרוב לכנרת.

מסעדת חכמת הבייגלה
בין האולמות והחדרים של בית גבריאל ממוקמת גם מסעדה כיפית – מסעדת חכמת הבייגלה. המסעדה לא סתם נקראת כך כי זהו שם מעניין, אלא שהמסעדה מלאה במבחר בייגלה ניו-יורקרי טיפוסי (שלמעשה, המוצא שלו הוא מהשטייטל היהודי האירופאי). תוכלו לראות איך הבייגלה הטעים נאפה אל מול עיניכם ממש, ולבקש למלא אותו במבחר ממרחים טעימים. במסעדת חכמת הבייגלה תוכלו גם ליהנות ממגוון סלטים ופסטות.

בית גבריאל, שהוקם כדי להביא תרבות אל עמק הירדן – הוא מקום טוב להעביר בו בוקר, או ערב נעים. בנהרא, אשדות יעקב, הממוקמת 5 דקות בלבד מבית התרבות הזה, החליטו לפנק אתכם בכרטיס מוזל לקולנוע של בית גבריאל, במחיר של 30 ₪ בלבד. אז, בואו אלינו לאשדות יעקב, ושלבו נופש מרגיע בטבע עם איזה סרט טוב!