בילוי מבוקר עד לילה בעמק הירדן – ההמלצות של נהרא

עמק הירדן יצר לעצמו אופי צעיר ותוסס, המושפע ממזג האוויר הקיצי השורר בו רוב ימות השנה.
חופשה בעמק הירדן מאפשרת גם לאנשי העסקיים המחויטים ביותר לפשוט את החליפה וללבוש את בגד הים והטי-שירט גם כאשר יוצאים למסעדה או סרט.

האווירה הייחודית של עמק הירדן ממשיכה גם במקומות הבילוי והפנאי המציעים מגוון רחב של אטרקציות לזוגו ומשפחות. יצאנו מנהרא – האירוח הכפרי בקיבוץ אשדות יעקב איחוד, ליום בילוי מבוקר ועד לילה, ושבנו עם המלצות שאסור לפספס.

רוב רוי – שוטו בקאנו כמו האינדיאנים או בסירות קייק על נהר הירדן. פארק שייט זה הוקם לפני כ -200 שנים ובנוי כולו בסגנון דרום אמריקאי. במקום פעילויות רבות לכל המשפחה כולל סדנת אומנות אינדיאנית, משחקים בסגנון אינדיאני ואפשרות לטיולי ג'יפים ומיולים.

בית איל – מרכז ספורט ומורשת ייחודי זה הוקם לזכרו של סגן איל שמעוני, שנפל במלחמת לבנון. המקום מטפח את תרבות החיים הבריאים והכושר הגופני ותמצאו בו בריכות שחיה וטיפולי מים, מכון כושר תוסס, ספא ופעילויות תרבות וספורט המתקיימות בו דרך קבע.

מסעדת צל תמר – מסעדת בשרים איכותית זו נמצאת בכניסה לקיבוץ אשדות יעקב ומגישה תפריט עשיר על טהרת הבשרים. עיצבו המסעדה בתוך צמחייה עבותה, וריהוט העץ האותנטי שבה, מוסיפים נפח יוקרתי לחוויה. המסעדה אינה כשרה ומגישה בין היתר מאכלי ים.

דוריס בר אפיקים – מועדון זה הוא מהוותיקים שבעמק, ומושך אליו קהל בליינים מכל רחבי הצפון. המקום פעיל כפאב ברוב ימות השבוע, ובימי שלישי מתקיימות בו מסיבות סטודנטים. בסופי שבוע המקום פועל כמועדון לילה, המכתיב כבר מעל עשור את הסצנה המקומית עם מיטב הדיג'יים.