אטרקציות לחופש הגדול

אטרקציות לחופש הגדול

מכירים את הקלישאה שאם לילדים טוב ונעים – אז, ככה בדיוק יהיה גם להורים? אז, זהו – שזה נכון. ובגלל שאנחנו רוצים שכל האורחים שלנו בנהרא ייהנו – הכנו לכם רשימה של דברים כיפיים לעשות עם הילדים כשאתם מגיעים אלינו בקיץ. ככה שכ-ו-ל-ם מרוויחים.

סיורכבת בעין גב
קיבוץ עין גב (18 ק"מ מנהרא) מאפשר לכם הצצה לשבילי הקיבוץ. תוך כדי נסיעה ברכבת תשמעו על סיפורי הקיבוץ מהעבר המפואר שלו ועד ימינו. תעברו בין ענפי המשק השונים, בין הבתים – ותהינו מהצמחייה המטופחת ומנופי הכנרת המציצים אליכם תוך כדי נסיעה.

גליתא – חוות השוקולד
לא תאמינו, אבל בקיבוץ דגניה ב' (7 ק"מ מנהרא) ישנה חווה של שוקולד. מה זה אומר? זה אומר שיש שם חנות מתוקה להפליא של שוקולטרית מדהימה, שבסוף המאה שעברה טסה לבלגיה כדי ללמוד הכול על סודות השוקולד. ואת המומחיות הזו היא הביאה לכאן. ועכשיו אתם מוזמנים להגיע אל חוות השוקולד שלה, לטעום, לקנות וגם להשתתף בסדנאות נפלאות של הכנת שוקולד וגם קטיף מהגינה הקסומה שממנה מביאים מצרכים טריים להכנת שוקולדים מיוחדים במיוחד.

רוב רוי
על גדות הירדן, בין דגניה לכנרת – שוכנת החוויה האינדיאנית הייחודית שנקראת רוב רוי (9 ק"מ מנהרא). כאן תמצאו טיפי מדליק שאפשר לשבת בו ולאכול אוכל טעים מהמזנון. ותפגשו פה קאנו – שבו תוכלו לשוט כל המשפחה (מגיל שנתיים ועד 120). תוכלו להצטרף כאן גם לסדנה משפחתית של בניית רפסודה אינדיאנית ואפילו לשוט עליה אחר כך בעצמכם! תוכלו גם לצאת מפה לנהיגה עצמית ברכבי שטח ירוקים או בג'יפים. אל הטיולים תוכלו לצרף גם חוויית התבוננות אינדיאנית בחיות בר, ולאורך הקיץ תמצאו כאן שפע פינות אמנות ויצירה לילדים בכל הגילאים.

הבריכה בבית אייל
הבריכה של קיבוץ אשדות יעקב פתוחה בשמחה לאורחי נהרא אשדות יעקב. יש כאן מים מרעננים לכל הגילאים – מבריכת פעוטות, דרך אזור ילדים ועד לאזור עמוק לשחייה. דשא נהדר מקיף את הבריכה, ויש כאן אפילו פינת מנגל. בקיצור, ברגע שתגלו את הבריכה… יהיה לכם קשה לצאת…