שייט בכנרת – בילוי לכל המשפחה

שייט בכנרת – בילוי לכל המשפחה

הכנרת מציעה אטרקציות רבות. זה יכול להתחיל מטבילה קלה של הרגליים, מיום שלם של בילוי על אחד החופים עם כל המשפחה, או אולי אפילו שחייה קצרה מכאן ועד שם. אבל, יש דרך נוספת לבלות יום משפחתי נפלא בכנרת, להביט על הכנרת קצת מלמעלה, ואולי אפילו לקפוץ קפיצת ראש מרעננת ישר אל תוך המים. איך – אתם שואלים? בסירה, כמובן.

כאן בנהרא אשדות יעקב ליקטנו עבורכם רשימה של כמה מהחברות המקיימות שייט בכנרת לכל המשפחה, היוצא מחופים שונים, ומציע אטרקציות מגוונות. מוכנים? הנה זה בא.

  • שייט עין גב – 18 ק"מ מנהרא, אשדות יעקב
    מהמזח של קיבוץ עין גב יוצאות הפלגות עם ספינה שבה 150 מקומות. המשפחה תוכל למצוא על הסיפון הרחב את מקומה בקלות, וליהנות מ-45 דקות של שייט מהנה. בקיץ, נערכות פה גם הפלגות של פירטים והפלגות דייג, המלוות בהסבר נחמד על חקלאות הדייג של הכנרת.
  • שייט בטבריה – לידו כנרת – 18 ק"מ מנהרא, אשדות יעקב
    מהמזח שליד הטיילת בטבריה יוצאות הן ספינות גדולות והן סירות של עד 13 אנשים. השייט מאפשר בין השאר, להזמין כיבוד או ארוחה. כמו-כן, ישנה אפשרות לשלב בשייט עצירה בחופים הקסומים של הכנרת לטבילה נעימה ומרעננת.
  • שייט גינוסר – 25 ק"מ מנהרא, אשדות יעקב

כאן יכולה כל המשפחה לעלות על סירת מרוץ קטנה, וליהנות מהנופים המדהימים של בקעת גינוסר, מטבילה במים, וגם מאוכל טוב ומוזיקה כיד הדמיון הטובה. תוכלו לבחור אם לשוט לאט-לאט, רגוע-רגוע, או אולי מהר-מהר, מסעיר-מסעיר, מרגש-מרגש. איך שבא.

  • סירות הטיילת טייפון – טבריה – 18 ק"מ מנהרא, אשדות יעקב
    כאן השייט הוא עצמי – של משפחה אחת – עד 5 מקומות בסירה. וכשהשייט הוא עצמי אפשר לבחור לאן לשוט, כמה זמן להישאר בכל מקום, בתוך כל הכחול הזה, ביחד כל המשפחה, בבילוי חווייתי, משפחתי ובלתי נשכח.